Turkish

Categories

Most Popular

EnginSoft Turkey sektör paydaşlarını “Ansys İleri Mühendislik Teknoloji Günü”ne davet ediyor

Ansys distribütörü EnginSoft Turkey sektör paydaşlarını, 25 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştireceği “Ansys İleri Mühendislik Teknoloji Günü”ne davet ediyor.

İleri mühendislik analizleri, mekanik tasarım, Offset projeleri, Ar-Ge projeleri ve yazılım satış alanlarında savunma sanayi, havacılık, denizcilik, otomotiv, beyaz eşya, enerji ve diğer sektörlere hizmet veren EnginSoft Turkey, 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de ücretsiz olarak “Ansys İleri Mühendislik Teknoloji Günü” gerçekleştirecektir.

Tüm gün sürecek olan programda Açılış ve EnginSoft Turkey kısa tanıtım sunumlarından sonra Ansys Avrupa yöneticilerinden Sayın Esmail Hamdan’ın simülasyon ve Ansys dünyasındaki son gelişmeleri anlatan sunumu yer alacaktır. Program Ansys ürün gamında yer alan ana ürün gruplarının (Yapısal, Akışkanlar, Elektromanyetik, Optik, Gömülü Yazılım) uygulamalı olarak uzman yöneticiler tarafından tanıtımı ve sunumları ile devam edecektir. Ansys Avrupa organizasyonundan Sayın Dr. Amazir Moknache elektromanyetik analizler üzerine olan sunumu (yüksek frekans, radar) ile yer alacaktır.

Programda kahve araları ve öğle yemeği de yer almaktadır.

Kayıt için tıklayınız>> https://www.enginsoftturkey.com/istanbul

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*