Turkish

Categories

Most Popular

SAHA EXPO Sanal Fuarı

View Calendar
2020-11-09 - 2021-04-09 Bütün gün

SAHA EXPO Sanal Fuarı 09 Kasım 2020 – 09 Nisan 2021 tarihleri arasında, ilk haftası karşılıklı video konferanslara açık olacak şekilde, 300’ün üzerinde katılımcı ile online olarak gerçekleştirilecektir. SAHA EXPO Sanal Fuarı, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden binlerce sektör profesyonelinin buluştuğu bir fuar olacaktır.

SAHA EXPO Sanal Fuarı’nda Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Kıta Afrikası, Rusya, Ukrayna, Pakistan, Hindistan, Malezya, Endonezya, Bangladeş ve daha birçok ülkeden firma ve devlet temsilcisi B2B/B2G görüşmelerde yer alacak. Katılımcılar yurt içinden ve yurtdışından alım heyetleri ile yapacakları video konferanslarla en yeni ürün, sistem ve tasarımlarını tanıtabilecek, uluslararası iş birlikleri kurabilecek. Sanal Fuar, 5 ay boyunca ziyarete ve firmalarla delegasyonlar arasında B2B/B2G randevulu görüşmelere açık kalmaya devam edecek.

SAHA EXPO 2020 için sözleşme imzalayan katılımcılarımızın stant yer ve bedelleri, 2021 yılında gerçekleştirilecek olan fuar için geçerli olacak. Ayrıca SAHA EXPO 2020 katılımcıları 2021’deki fuardan hemen sonra gerçekleştirilecek SAHA EXPO Sanal Fuarı’na da ücretsiz katılabilecekler. Fuara katılan KOBİ’ler için 500 TL/m2 KOSGEB desteği alınmış olup 10-13 Kasım 2021 tarihindeki fuar sonrası başvurular yapılabilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuar’a herhangi bir uygulama indirmeden PC web tarayıcısı, mobil tarayıcı ya da SAHA EXPO mobil uygulaması üzerinden erişilebilecek. Giriş yetkisi verilen kişiler dünyanın herhangi bir yerinden sisteme giriş yapabilecek. Sisteme girişler, katılımcı, delegasyon ve ziyaretçi olmak üzere 3 ayrı statüde olacak.

Dünyadan ve Türkiye’den sektör profesyonelleri 7/24 açık olacak sanal fuarda gezerken,

• Sanal gerçeklik teknolojileri ile firmaların 3D modellerini detaylı olarak inceleyebilecek,
• Firmaların ve ürünlerin video tanıtımlarını izleyebilecek,
• Ürün kataloglarını indirebilecek,
• Firmadan ilgililerle canlı video konferans yapabilecek,
• Delegasyon katılımcı firmalardan, katılımcı firmalar kayıtlı delegasyon üyelerinden ikili video toplantısı talebinde bulunup toplantı zamanını sistem üzerinden karşılıklı belirleyebilecek.

SAHA EXPO Sanal Fuarı katılımcıları hangi kullanıcının stantlarını kaç kere ziyaret ettiği, ne kadar süre kaldığı, dosya indirip indirmediği gibi bilgileri alabilecek, böylece hedef kitlelerine daha rahat ulaşabilecek ve etkileşim kurabilecek.